Multiplayer Call of Duty: Modern Warfare 2 na krótkich ujęciach. Twórcy pokazują mapę Farm 18

Call of Duty Modern Warfare 2 Kapitan Price

Call of Duty: Modern Warfare 2 to jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Nie da się ukryć, że seria Activision żyje głównie multiplayerem, jednak dotychczas twórcy nie raczyli nas zbyt wieloma materiałami z trybu wieloosobowego. To się jednak zmieniło, bo Infinity Ward pokazało dziś krótkie fragmenty gameplayu na mapie Farm 18. Na obszerny materiał z rozgrywki musimy jednak poczekać do 15 września, kiedy to odbędzie się wydarzenie Call of Duty Next.

REKLAMA

Multiplayer Call of Duty: Modern Warfare 2 w akcji. Oto mapa Farm 18

Welcome to Farm 18. Location: [classified]. Shoothouse optional.#ModernWarfare2 #IntelDrops pic.twitter.com/nINQrQOqg0

— Call of Duty (@CallofDuty) August 11, 2022

Welcome to Farm 18. Location: [classified]. Shoothouse optional.#ModernWarfare2 #IntelDrops pic.twitter.com/nINQrQOqg0

— Call of Duty (@CallofDuty) August 11, 2022

Ostatnio dostaliśmy zwiastun mapy Marina Bay Grand Prix, na której zmierzymy się w becie Call of Duty: Modern Warfare 2. Teraz z kolei Infinity Ward pokazało „planszę” Farm 18, a także opowiedziało co nieco o jej projekcie. Na umieszczonym wyżej materiale można zobaczyć, jak prezentuje się wspomniana mapa z widoku pierwszoosobowego. Innymi słowy, przy okazji dostaliśmy też fragmenty gameplayu z multiplayera — na nagraniu widać m.in. model strzelania, który wygląda naprawdę „mięsiście” i zwiastuje soczystą rozgrywkę.

Przeczytaj też: Najlepsze gry battle royale

Sama mapa Farm 18 również prezentuje się bardzo dobrze i pod względem klimatu przypomina nieco lokacje z Call of Duty 4: Modern Warfare, które swoją premierę miało w 2007 roku. Jednocześnie „plansza” wygląda jak rozbudowana strzelnica, czyli rodzaj bardzo małej mapy, która znajduje się w prawie każdej części serii. Premiera tegorocznego Modern Warfare 2 odbędzie się 28 października. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!