Call of Duty: Modern Warfare 2 – insider zdradza termin pokazu trybu multiplayer

Call of Duty: Modern Warfare 2

Dwa tygodnie temu do sieci wyciekło kilka szczegółów dotyczących Call of Duty: Modern Warfare 2. Nieco wcześniej jeden z branżowych insiderów zdradził natomiast, kiedy możemy spodziewać się testów beta wspomnianej produkcji. Tymczasem kolejny branżowy insider postanowił podzielić się informacjami na temat tegorocznej odsłony popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin.

Prezentacja trybu sieciowego Call of Duty: Modern Warfare 2 na początku września?

Modern Warfare 2 Multiplayer Reveal Set for early September

via @TryHardGuides https://t.co/Omuwb0FArc

— Tom Henderson (@_Tom_Henderson_) July 25, 2022

Modern Warfare 2 Multiplayer Reveal Set for early September

via @TryHardGuides https://t.co/Omuwb0FArc

— Tom Henderson (@_Tom_Henderson_) July 25, 2022

Jak wynika z informacji przekazanych przez Toma Hendersona, znanego branżowego insidera i dziennikarza, który powołuje się na własne źródła, prezentacja trybu sieciowego do gry Call of Duty: Modern Warfare 2 ma odbyć się na początku września. Niestety informator nie otrzymał dokładnej daty pokazu.

Henderson wspomina jednak, że w przypadku Call of Duty: Black Ops – Cold War i Call of Duty: Vanguard podobne prezentacje miały miejsce odpowiednio 9 oraz 7 września, dlatego niewykluczone, że i pokaz poświęcony Call of Duty: Modern Warfare 2 odbędzie się w zbliżonym terminie.

Dziennikarz wspomniał także o beta testach, które jego zdaniem mają mieć miejsce w połowie września. Doniesienia Hendersona pokrywają się więc ze wspomnianymi na początku wiadomości informacjami, których autorem był Ralph Valve z serwisu What if Gaming.

Zobacz też: Jak zmienić nick w Valorant

Przypomnijmy, że Call of Duty: Modern Warfare 2 zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Premiera 28 października tego roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z