Jak zmienić nick w Valorant? Poradnik krok po kroku

Valorant

Niektórzy zastanawiają się, jak zmienić nick w Valorant, bo ten ustawiony na początku powoli przestaje być atrakcyjny. W niniejszym poradniku wyjaśnimy cały proces modyfikowania nazwy użytkownika krok po kroku, bez zbędnego lania wody. Nie ma w tym nic trudnego, więc każdy ze spokojem sobie poradzi.

Jak zmienić nick w Valorant?

Omawialiśmy już rangi w Valorant, a teraz przyszła pora na kolejną kwestię dotyczącą tej gry. Nie marnujmy jednak czasu i skupmy się na konkretach — aby zmienić nick w Valorant, wykonaj poniższe kroki:

  1. Przejdź pod ten adres i zaloguj się na swoim koncie Riot Games.
  2. Po pomyślnym zalogowaniu zostaniesz przekierowany(a) do strony zarządzania kontem. Odszukaj nagłówek RIOT ID i w polu o tej samej nazwie (RIOT ID) wpisz swoją nową nazwę użytkownika, a następnie wciśnij przycisk Zapisz zmiany.
Riot ID
Zmiana Riot ID
  1. Gotowe! Twój nick w Valorant (i wszystkich innych grach Riot Games) został zmieniony.

Zmiana nicku w Valorant jest niezwykle prosta, ale należy zaznaczyć, że decydując się na modyfikację nazwy użytkownika jednocześnie zmieniamy pseudonim również w innych grach Riot Games. Innymi słowy, nie da się zmienić swojej nazwy jedynie w Valorancie. Warto też pamiętać, że modyfikacja Riot ID jest możliwa tylko raz na 30 dni, więc warto się dobrze zastanowić przed wyborem nowego identyfikatora.

Zmiana nazwy użytkownika w Valorant — podsumowanie

Mamy nadzieję, że dobrze wytłumaczyliśmy, jak zmienić nick w Valorant. Podobnie jak w przypadku modyfikacji nazwy użytkownika w Fortnite, cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny.

Przeczytaj też: Mody do Minecraft

Co prawda szkoda, że nie można ustawić nowego pseudonimu jedynie w Valorancie, a w zamian trzeba zmieniać cały Riot ID, ale cóż — dobrze, że jest chociaż taka opcja. A Wy dlaczego zdecydowaliście się na inną nazwę? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.