Call of Duty: Modern Warfare 2 prawdopodobnie na Steam! Valve „romansuje” z Activision

Call of Duty Ghost

Plotki z zeszłych dni najprawdopodobniej się potwierdzą. Wszystko wskazuje na to, iż zapowiedziane stosunkowo niedawno Call of Duty: Modern Warfare 2 trafi na premierę na Steama, co byłoby niesamowicie pozytywną wiadomością dla wszystkich PC-towców.

REKLAMA

Call of Duty: Modern Warfare 2 na Steam to już niemal pewniak

Atmosferę wokół powrotu marki Call of Duty na najpopularniejszą platformę PC podkręciły osoby ze Steama zajmujące się relacjami ze społecznością. To one na oficjalnym profilu owej aplikacji na Twitterze wspomniały o zaproszeniu na nadchodzącą prezentację odsłony Modern Warfare 2, która ma mieć miejsce już 8 czerwca 2022 roku.

Sprawdź także: Kolejna darmowa gra od Epic Games Store

Wiele wskazuje na to, że podczas wydarzenia Activision oficjalnie zapowie, że zbliżająca się wielkimi krokami część serii pojawi się na Steamie. Istnieje również spora szansa na to, że ostatnie odsłony – w tym m.in. Vanguard i Black Ops Cold War – również trafią na platformę Valve.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!