Wolfenstein: The New Order za darmo w Epic Games Store

Wolfenstein: The New Order

Wczoraj pisaliśmy, że dziś Epic Games Store najprawdopodobniej udostępni Wolfenstein: Alt History Collection za darmo. Niestety okazało się, że w istocie firma przygotowała dla graczy „tylko” Wolfenstein: The New Order, czyli ciepło przyjętą strzelankę z 2014 roku od Machine Games. Cóż — nie można narzekać, w końcu to kolejna darmowa gra na PC.

Wolfenstein: The New Order za darmo

Zwiastun Wolfenstein: The New Order

W Wolfenstein: The New Order wcielamy się w postać B.J. Blazkowicza, a akcja gry rozgrywa się w alternatywnej wersji rzeczywistości, w której naziści zwyciężyli II wojnę światową i objęli kontrolę nad światem. Podczas zabawy będziemy przede wszystkim masakrować przeciwników przy użyciu rozmaitych narzędzi mordu.

Przeczytaj też: Assassin’s Creed Origins z aktualizacją wprowadzająca 60 FPS na PS5 i XSX|S

Wolfenstein: The New Order za darmo można pobrać do 9 czerwca do godziny 17:00. Lepiej zrobić to za pamięci, aby nie przegapić okazji.

Następna bezpłatna pozycja w Epic Games Store zostanie udostępniona za tydzień (09.06). Co sądzicie o „darmówce” na ten tydzień? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z