Call of Duty: Modern Warfare 2 podbija PlayStation Store. Sony zdradziło najpopularniejsze gry października 2022

Call of Duty Modern Warfare 2

Jak co roku, nowa odsłona Call of Duty dominuje rankingi sprzedaży. Na blogu PlayStation pojawiła się lista najczęściej pobieranych gier października 2022 roku. Modern Warfare 2, mimo premiery pod sam koniec miesiąca, udało się zgarnąć pierwsze miejsce w Europie, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Call of Duty: Modern Warfare 2 na szczycie PlayStation Store

Call of Duty Modern Warfare 2
Call of Duty: Modern Warfare 2

Wiedzieliśmy doskonale, że sprzedaż Call of Duty: Modern Warfare 2 bije rekordy serii i Activision na nowej odsłonie zarobi miliardy dolarów. Niedawny raport finansowy wydawcy potwierdza teraz lista najczęściej pobieranych gier PlayStation Store.

Call of Duty: Modern Warfare 2 znalazło się na pierwszym miejscu w kategorii PlayStation 5. FIFA 23 zdołała wyprzedzić MW2 jedynie w wersji na PS4 w Europie. Nowa odsłona gry sportowej Electronic Arts cały czas plasuje się wysoko w rankingach, prawdopodobnie ze względu na zbliżające się Mistrzostwa Świata. Na uwagę zasługuje również Overwatch 2, który w obu regionach zajmuje pierwsze miejsce w kategorii free to play.

Przeczytaj też: Stare gry na komputer

Sukces Call of Duty: Modern Warfare 2 był nieunikniony. Miliony graczy czekały na ten tytuł i kiedy wreszcie ujrzał on światło dzienne, trudno było oprzeć się zakupowi. Bardzo ciekawie może wyglądać ranking listopadowy, kiedy MW2 zmierzy się z God of War Ragnarok.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!