Łatwy sposób na odblokowanie nowych broni w Call of Duty: Modern Warfare 2. Zaskakująca funkcja trybu DMZ

Call of Duty Modern Warfare 2

Z każdym kolejnym dniem gracze dowiadują się coraz więcej na temat nowego trybu DMZ w Call of Duty: Warzone 2. Okazuje się, że może on być nie tylko źródłem solidnej dawki adrenaliny, ale również szybkim sposobem na odblokowywanie nowych broni w Modern Warfare 2.

DMZ mostem między Call of Duty: Modern Warfare 2 a Warzone

Premierowy zwiastun Call of Duty: Warzone 2

W ostatnich dniach fani Call of Duty zainteresowani są przede wszystkim Warzone 2. Długo wyczekiwany sequel popularnego battle royale wreszcie ujrzał światło dzienne, a razem z nim kilka kontrowersyjnych zmian. Przyszedł więc czas, żeby przetestować pełną wersję gry i ocenić decyzje Raven Software.

Uwagę części graczy przykuł ostatnio tryb DMZ, w którym odkryto właśnie bardzo ciekawą funkcję. Dokonując skutecznej ekstrakcji, zabieramy ze sobą wszystkie zdobyte przedmioty, ale odblokowujemy również każdy z nich w Modern Warfare 2. Nowe bronie zdobyte na polu bitwy zostaną permanentnie odblokowane w MW2.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na Nintendo Switch po polsku

Biorąc pod uwagę zawiły system levelowania broni w Call of Duty: Modern Warfare 2, DMZ może okazać się szybszym sposobem na zdobywanie nowych karabinów czy SMG. Wystarczy wejść do darmowego trybu Warzone 2 i liczyć na odrobinę szczęścia, plądrując mapę i eliminując przeciwników.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z