Call of Duty Modern Warfare 2 i Warzone 2 na gameplayach. Nadchodzą konkretne strzelanki

Call of Duty: Modern Warfare 2 - Price

Wczorajsze wydarzenie Call of Duty Next przyniosło wiele konkretów dotyczących Call of Duty Modern Warfare 2 oraz Call of Duty Warzone 2. Poznaliśmy wiele informacji o nowych mechanikach i rozwiązaniach w trybie wieloosobowym CoD: MW2, a także dowiedzieliśmy się nareszcie, kiedy zadebiutuje wyczekiwany battle royale. Teraz natomiast możemy przyjrzeć się gameplayom z obu produkcji.

Nowe Call of Duty wyglądają bardzo dobrze

Call of Duty Modern Warfare 2 – gameplay

Na materiałach ukazujących Modern Warfare 2 możemy spojrzeć nie tylko na to, jak wypada w praniu system strzelania czy przygotowane przez amerykańskich deweloperów areny, ale także na modyfikację giwer. Zainstalujemy w nich wiele dodatkowych elementów broni, jak tłumiki, lufy, czy całkowicie inne magazynki. W grze nie zabraknie również systemu „perków”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
Call of Duty Warzone 2 – gameplay

Call of Duty Warzone 2 z kolei wydaje się być dość podobną produkcją do swojego poprzednika. Pierwsze materiały z wyczekiwanego battle royale’a nie ukazują rewolucyjnych zmian (nie licząc możliwości zwisania z np. murków) w kwestii zbierania przedmiotów, walki z oponentami czy współpracowania z innymi graczami, co jednak nie oznacza, że Warzone 2 wygląda źle. Wręcz przeciwnie – gra zapowiada się na kolejną konkretną strzelankę.

Przeczytaj też: Jaki zasilacz do komputera kupić?

Warto w tym miejscu przypomnieć, że Call of Duty Modern Warfare 2 zadebiutuje na rynku 25 października 2022 roku, a Call of Duty Warzone 2 ujrzy światło dzienne 16 listopada 2022 roku i będzie dostępne za darmo na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S. Obecnie nie wiadomo, czy rzeczony battle royale trafi też na PS4 i Xbox One.

O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.