Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone z falą banów! Activision znalazło nowy sposób na oszustów

Call of Duty Warzone

Cheaterzy są od lat prawdziwą plagą Call of Duty. Od czasu wydania nowszych odsłon sytuacja uległa poprawie i wygląda na to, że będzie jeszcze lepiej. Activision znalazło bowiem sposób, który pozwolił firmie na zbanowanie kilkunastu tysięcy oszustów w jeden dzień.

Ponad 14 000 zbanowanych cheaterów w Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone

O całej sprawie poinformował VG247. Jak się okazuje, efekt fali banów w Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone został spowodowany nowym oprogramowaniem, które jest skierowane do dotarcia do twórców cheatów już u źródła.

Wygląda więc na to, że Activision może teraz śledzić oszustów już od samego początku i łatwiej znaleźć każdego, kto decyduje się na niedozwolone wspomagacze rozgrywki. Dzięki temu firma zbanowała już ponad 14 000 nieuczciwych graczy w ciągu jednego dnia.

Sprawy mają się więc coraz lepiej. I to nawet pomimo że ostatnio przy ożywieniu serwerów dawnych odsłon Call of Duty potrzebne było przełączenie oryginalnego MW2 w tryb offline, aby prawdopodobnie móc poradzić sobie z hakerami.

Zobacz też: Gry podobne do Tomb Raider

Kup Call Of Duty: Modern Warfare 2

Tak czy inaczej, nowsze CoD-y są raczej wolne od takich problemów. Pozostaje liczyć, że stan ten utrzyma się przez jak najdłuższy czas.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.