Tryb sieciowy Call of Duty: Modern Warfare 2 do wypróbowania za darmo! Pojawił się jednak pewien limit

call of duty modern warfare 2

Podczas tegorocznych targów Gamescom mogliśmy zapoznać się z fragmentem gameplayu, który prezentował jedną z misji fabularnych w nadchodzącym Call of Duty Modern Warfare 3. Premiera gry już w listopadzie, ale przed tym wydarzeniem twórcy zapraszają jeszcze na serwery Call of Duty Modern Warfare 2. Gracze mogą wypróbować produkcję za darmo, choć z pewnym ograniczeniem.

Call of Duty: Modern Warfare 2 za darmo od 13 do 20 września 2023

Jak informuje oficjalny profil Call of Duty na platformie X (wcześniej Twitter), od 13 do 20 września gracze na wszystkich platformach mogą przetestować tryb sieciowy Call of Duty Modern Warfare 2 za darmo. Do sprawdzenia jest 12 map oraz 11 trybów gry.

Co ważne, w grze można spędzić tylko 2,5 godziny – czas mierzony jest podczas meczów. Oznacza to, że prawdopodobnie minuty spędzone w lobby nie będą wliczały się do ustalonego limitu. Warto również dodać, że zawartość, którą gracze zdobędą w Call of Duty Modern Warfare 2, zostanie przeniesiona do Modern Warfare 3.

Zobacz też: Telefon do 400 zł

Kup Call Of Duty Modern Warfare 3

Na koniec przypominamy, że kolejna odsłona, Call of Duty Modern Warfare 3 zadebiutuje już 10 listopada 2023 roku. Gra ma trafić na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xboxy Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.