Wyczekiwana funkcja w Call of Duty Modern Warfare 3 potwierdzona! Twórcy podają szczegóły

Call of Duty Modern Warfare 2 Modern Warfare 3

Fanów popularnej strzelanki ostatnio ucieszyła wiadomość o nadchodzącym Call of Duty Modern Warfare 3. Twórcy udostępnili już pierwszy zwiastun, w którym główną rolę odegrał kapitan Makarow. Tym razem deweloperzy ze Sledgehammer Games potwierdzają dobre wieści w temacie przenoszenia zawartości odblokowanej w Modern Warfare 2 i Warzone 2 do Call of Duty Modern Warfare 3.

Gracze będą mogli przenieść zawartość z Call of Duty Modern Warfare 2 i Warzone 2 do Modern Warfare 3

Call of Duty modern Warfare 2 przykładowa zawartość
Przykładowa zawartość, którą można przenieść do Call of Duty Modern Warfare 3

Jakiś czas temu oficjalny profil Call of Duty na Twitterze udostępnił ankietę, która wskazywała na to, że gracze będą mogli przenieść zawartość odblokowaną w Modern Warfare 2 i Warzone 2 do Call of Duty Modern Warfare 3. Teraz twórcy potwierdzają dobre wieści i w szczegółach opisują, jak będzie działać opcja. Jak zapewnia wydawca, gracze będą mogli przenieść bronie, zawartość kosmetyczną, pakiety, operatorów oraz inne treści, które odblokowano w grze.

Wszyscy operatorzy, których zdobyliśmy oraz wszelkie skiny, które uzyskaliśmy w Modern Warfare 2 oraz w Warzone 2, będą dostępne w Modern Warfare 3. Będą one obejmować nawet te elementy, które nie są już dostępne do kupienia lub były oferowane tylko w ograniczonym czasie, na przykład jako nagrody sezonowe. Przeniesiemy także schematy broni oraz przeznaczone dla nich kamuflaże i dodatki.

Transfer nie obejmie jednak przedmiotów związanych z systemem rozgrywki, którego w Modern Warfare 3 nie będzie. Oznacza to, że nie zobaczymy na przykład skinów dla wyposażenia, które nie pojawi się w nowej odsłonie (np. część pojazdów), co jest dość logiczne. Kolejnym aspektem jest to, że muzyka odblokowana w postaci Wartracks także nie będzie przeniesiona do nowej części gry. Nie będzie także możliwe przeniesienie zawartości z Modern Warfare 3 do poprzedniej odsłony.

Zobacz też: Darmowe gry na Xbox Series X|S

Kup Call Of Duty Modern Warfare 3

Fanów serii z pewnością ucieszy możliwość przeniesienia ulubionych elementów z poprzedniej odsłony, do nadchodzącej części. Na koniec przypominamy, że będzie można to zrobić już 10 listopada 2023 roku, kiedy Call of Duty: Modern Warfare 3 zadebiutuje na rynku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.