Wyciekł fragment zwiastuna Call of Duty: Modern Warfare 2

Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022)

Data premiery Call of Duty: Modern Warfare 2 została ujawniona nie tak dawno temu — gra zadebiutuje już 28 października. Dzisiaj o 19:00 ma się odbyć oficjalna prezentacja nowego CoD-a, jednak drobny fragment zwiastuna zdążył już wyciec. Mimo że wideo nie jest w najlepszej jakości, to da się je obejrzeć.

Zwiastun Call of Duty: Modern Warfare 2, a raczej jego fragment

i just got the whole vid pic.twitter.com/83zjCOFSiP

— Allan (@Allan10241193) June 8, 2022

i just got the whole vid pic.twitter.com/83zjCOFSiP

— Allan (@Allan10241193) June 8, 2022

Na platformie Hulu zaczęły się już pojawiać reklamy wideo nadchodzącego Call of Duty: Modern Warfare 2. Fragment zwiastuna najnowszej produkcji Infinity Ward uchwycił i udostępnił jeden z fanów. Na wideo widzimy dobrze znanych bohaterów (m.in. Ghosta i Kapitana Price), a ujęcia najprawdopodobniej pochodzą z kampanii fabularnej. Pojawia się też dobrze znane logo MW2.

Przeczytaj też: Jaki TV do PS5 kupić?

Jest to tylko mały przedsmak tego, co dostaniemy dzisiaj o 19:00 — ze spokojem możemy oczekiwać pełnego zwiastuna trybu dla jednego gracza. Pod koniec warto wspomnieć, że Call of Duty: Modern Warfare 2 prawdopodobnie będzie dostępne na Steamie. To dobra wiadomość dla pecetowców, którzy nie chcą korzystać z platformy Battle.net.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z