Call of Duty Modern Warfare 3 z masą nowych szczegółów i materiałów! Dziś ruszają beta-testy

Call of Duty Modern Warfare 3

Wczorajsza prezentacja Call of Duty Next przyniosła masę ciekawych informacji na temat nadchodzącego Call of Duty Modern Warfare 3. Przed jej rozpoczęciem w sieci pojawiły się pierwsze wycieki z rozgrywki, prezentujące odświeżone mapy. Podczas wydarzenia mogliśmy przyjrzeć się im bliżej, a także zapoznać się z funkcjami, jakie pojawią się w grze.

Call of Duty Modern Warfare 3 – nowe zwiastuny i szczegóły o grze

Zwiastun Call of Duty Modern Warfare 3 – Zombie

Wczoraj odbyło się wydarzenie Call of Duty Next, podczas którego mogliśmy poznać kolejne szczegóły na temat nadciągającego Call of Duty Modern Warfare 3. Pojawiły się też nowe zwiastuny i gameplaye, jak ten powyżej, skupiający się na trybie Zombie. Na samym początku prezentacji zaprezentowano rozgrywkę kilku zaproszonych przez Activision streamerów, co pozwoliło przyjrzeć się nie tylko odświeżonym mapom z Modern Warfare 2, ale też akcji.

Twórcy opowiedzieli o funkcjach rozgrywki w Call of Duty Modern Warfare 3, wśród których pojawi się głosowanie na następną mapę po zakończonym meczu, możliwość anulowania ślizgu oraz przeładowania broni, a także opcja korzystania z osłon podczas sprintu. Do tego powróci klasyczna minimapa i perk Martwa Cisza. Gracze będą mogli też strzelać od razu po rozpoczęciu ślizgu, a ich wytrzymałość w podstawowej grze multiplayer zostanie zwiększona do 150 punktów.

W Call of Duty Modern Warfare 3 pojawią się ponadto 3 tryby rozgrywki: nowy Cutthoard (zabawa 3v3v3 na podstawowych mapach multiplayer), Ground War oraz War Mode. Będzie też dostępny nowy sprzęt i ekwipunek. Oprócz tych wszystkich informacji, twórcy nadciągającego FPS-a zaprezentowali dwa inne zwiastuny: jeden przedstawia nową mapę, czyli Urzikstan (trafi do gry w grudniu), a drugi skupia się na operatorze, Lockpicku. Oba można obejrzeć poniżej.

Call of Duty Modern Warfare 3 – zwiastun mapy Urzikstan
Zwiastun Call of Duty Modern Warfare 3 – operator Lockpick

Zobacz także: Najlepsze laptopy gamingowe do 10000 zł

Przypomnijmy, że Call of Duty Modern Warfare 3 zadebiutuje 10 listopada 2023 roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Ponadto dzisiaj ruszają zamknięte beta-testy w Call of Duty Modern Warfare. Jako pierwsi grę przetestują gracze konsol Sony, którzy zakupili tytuł przedpremierowo.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.