Call of Duty Modern Warfare 3 na widowiskowym gameplayu! Tryb Zombies zapowiada się bardzo intensywnie

call of duty modern warfare 3 tryb zombies

Na Call of Duty Modern Warfare 3 z pewnością czeka całe mnóstwo fanów serii. Niedawno mogliśmy rzucić okiem między innymi na zwiastun produkcji, który prezentował tryb multiplayer. Tym razem Activision ma dla graczy znacznie dłuższy materiał – 15-minutowy gameplay z trybu Zombies znalazł się już w sieci.

15-minutowy gameplay z trybu Zombies w Call of Duty Modern Warfare 3

Na platformie X (dawny Twitter) oficjalny profil ModernWarzone udostępnił 15-minutowy gameplay z Call of Duty Modern Warfare 3. Na długim materiale możemy zobaczyć, jak w akcji prezentuje się tryb Zombies. Ten wariant rozgrywki z pewnością jest jednym z ciekawszych elementów gry i jak możemy zauważyć, zapowiada się naprawdę intensywnie i dynamicznie.

Jak zapowiadają twórcy, tryb Zombies ma cechować się „nowym otwartym światem”, a także ma oferować największą mapę w historii trybu. Poza tym w produkcji znajdziemy kampanię jednoosobową oraz inne tryby multiplayer. Tytuł jest bezpośrednią kontynuacją drugiej odsłony gry.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 7000 zł

Przypomnijmy jeszcze, że Call of Duty Modern Warfare 3 zadebiutuje już 10 listopada 2023 roku. Gra zmierza na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Warto dodać, że do jutra potrwają beta-testy produkcji.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.