Call of Duty Modern Warfare 3 wyciekło! W sieci pojawiły się ujęcia z klasycznych map w nowym wydaniu

Call of Duty Modern Warfare 3

Nie da się ukryć, że 2023 rok obfituje już teraz w szereg naprawdę interesujących premier, a wiele wskazuje na to, że wydawcy nie powiedzieli w tej kwestii ostatniego słowa. Całkiem sporo graczy nadal wyczekuje nowych wieści na temat Call of Duty Modern Warfare 3, które powinno niebawem zostać ogłoszone. Najwidoczniej niektórzy leakerzy postanowili nie czekać na Activision i nieco wcześniej wypuścić do sieci kilka interesujących grafik.

W Call of Duty Modern Warfare 3 mogą pojawić się mapy znane z Modern Warfare 2 z 2009 roku

Call of Duty Modern Warfare 2
Call of Duty Modern Warfare 2

Materiałami, które przedwcześnie trafiły do sieci, są ujęcia z map Terminal oraz Scrapyard, a więc lokacji dobrze znanych wszystkim, którzy bawili się przy Call of Duty Modern Warfare 2 z 2009 roku. Poza samymi ujęciami nie pojawiło się nic więcej, jednak są one na tyle sugestywne, że nie potrzeba wprawnego oka, by rozpoznać te lokacje.

Autentyczności temu przeciekowi mogą dodawać (choć oczywiście nie muszą) wcześniejsze sugestie od informatorów, jakoby Call of Duty Modern Warfare 3 miało na start posiadać kilka map z wcześniejszych odsłon cyklu.

Według niektórych teorii pierwotnie miały one się znaleźć w dodatku, który początkowo miał uzupełnić tytuł wydany przez Activision w ubiegłym roku. Ostatecznie jednak rozszerzenie rozrosło się dosyć mocno, a efektem tego ma być właśnie kolejna odsłona tego IP.

Przeczytaj też: Gry hack’n’slash

Kup Call Of Duty Modern Warfare 2

Oczywiście warto do tych przecieków podejść z pewnym dystansem, choć o ich autentyczności może świadczyć fakt, iż Activision zaczęło dość szybko usuwać materiały z sieci. Tego rodzaju działania są dla wielu osób najlepszym potwierdzeniem, że ujawnione grafiki pochodzą bezpośrednio od deweloperów. Wszyscy zainteresowani tymi ujęciami mogą sprawdzić je pod tym adresem.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.