Wyczekiwana funkcja pojawi się w Call of Duty Modern Warfare 3! Gracze mogą być spokojni

Call of Duty Modern Warfare 2

Ostatnio pojawiły się nowe doniesienia w temacie minimapy czy Ninja Perk, które mają pojawić się w Call of Duty Modern Warfare 3. Strzelanka ma podobno zostać zapowiedziana w sierpniu, a twórcy skutecznie podtrzymują zainteresowanie. Tym razem deweloperzy ze Sledgehammer Games odnieśli się do tematu przeniesienia odblokowanej w Call of Duty Modern Warfare 2 zawartości do Call of Duty Modern Warfare 3.

Gracze przeniosą zawartość z Call of Duty Modern Warfare 2 do kolejnej odsłony serii

Na oficjalnym profilu Call of Duty pojawiła się ankieta z bardzo interesującym pytaniem do graczy. Twórcy umieścili bowiem wpis, w którym zapytali, czy operatorzy, bronie i zestawy z Modern Warfare 2 powinny zostać przeniesione do kolejnej odsłony serii. Jedyne odpowiedzi, jakie zaproponowali autorzy wpisu, brzmiały „Tak” i „Tak, kiedy ogłoszenie?”, wskazując na to, że możemy spodziewać się możliwości przeniesienia zawartości do Call of Duty Modern Warfare 3.

Zobacz też: Kody do The Sims 3

Kup Call Of Duty Modern Warfare 2

Fani serii mogą oczekiwać, że zachowają dostęp do odblokowanej zawartości, a sam wpis spotkał się w dużej mierze z pozytywnym odbiorem wśród graczy, których ucieszyła zaproponowana przez twórców funkcja. Niektórzy miłośnicy strzelanki zaznaczają jednak, że oczekują przede wszystkim dopracowanej produkcji. Na ten moment pozostaje nam jednak śledzić kolejne doniesienia dotyczące Call of Duty Modern Warfare 3.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.