Review bombing Modern Warfare 3. Gracze przez pomyłkę… zbombardowali jedno z najlepszych Call of Duty

Call of Duty Modern Warfare 3

Kampania Call of Duty: Modern Warfare 3 z 2023 roku jest już przedpremierowo dostępna. Okazało się przy tym, że jest nadzwyczajnie krótka, a przy tym jej jakość znacznie odbiega od wcześniejszych standardów serii. Gracze postanowili wyrazić temu sprzeciw za sprawą review bombingu, ale… obrali sobie zły cel.

Gracze przez przypadek zbombardowali negatywnymi recenzjami Modern Warfare 3 z 2011 roku

Zwiastun Call of Duty: Modern Warfare 3

Wczesny dostęp do kampanii Call of Duty: Modern Warfare 3 ujawnił, że ta nie stoi na zbyt wysokim poziomie, a przy tym jest dosyć krótka, nawet jak na strzelankę. Wiadomo, jak gracze okazują niezadowolenie takim praktykom – review bombingiem.

Okazało się jednak, że doszło do pomyłki i zbombardowano… tak, Modern Warfare 3. Ale tego z 2011 roku, który śmiało można nazwać jednym z najlepszych Call of Duty.

Jak informuje IGN, sprawę wyjaśnia już Metacritic. Fala negatywnych recenzji zostanie więc wraz z czasem usunięta.

Niestety nie pomoże to faktowi, że najnowsze Modern Warfare 3 okazało się klapą na wielu frontach. Sprawy nie polepsza też brak platyny na PS5 oraz kilka innych problemów, które trapią tę produkcję.

„Stare” MW3 oberwało jednak niezasłużenie. I w sumie szkoda, bo tytuł ten na pewno swoi wyżej od swojego następcy z tego roku.

Zobacz też: Ranking telewizorów 50 cali

Tymczasem przypomnijmy, że Call of Duty: Modern Warfare 3 pojawi się w pełni na rynku już 10 listopada. Gra będzie dostępna na PC, PS4, PS5, Xboxie One oraz Xboxach Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.