Call of Duty: Modern Warfare 3 ze szczegółami na temat testów beta! Gracze PS4 i PS5 mają pierwszeństwo

Call of Duty: Modern Warfare 3

Na Gamescom Opening Night Live zaprezentowano gameplay z kampanii fabularnej Call of Duty: Modern Warfare 3. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji związanych z tegoroczną odsłoną popularnej serii pierwszoosobowych strzelanek. Activision podzieliło się bowiem szczegółami na temat beta testów nadchodzącej części serii Call of Duty.

Activision dzieli się szczegółami na temat testów beta Call of Duty: Modern Warfare 3

W pierwszej kolejności Call of Duty: Modern Warfare 3 będą mieli okazję sprawdzić posiadacze konsol PlayStation 4 i PlayStation 5. W dniach 6-7 października 2023 roku odbędą się testy dla użytkowników konsol Sony, którzy złożą zamówienie przedpremierowe na tegoroczną odsłonę serii Call of Duty. Od 8 do 10 października 2023 roku trwać będzie natomiast otwarta beta dla wszystkich posiadaczy PS4 i PS5.

Kolejna faza testów rozpocznie się 12 października 2023 roku. Wówczas do Call of Duty: Modern Warfare 3 sprawdzą użytkownicy komputerów osobistych oraz konsol Xbox, którzy zdecydują się kupić nowe Call of Duty w przedsprzedaży. Tego samego dnia ruszy też kolejna otwarta beta dla posiadaczy PlayStation 4 i PlayStation 5. Natomiast w dniach 14-16 października 2023 roku wspomnianą produkcję będą mieli okazję przetestować wszyscy zainteresowani.

Zobacz też: Najlepsze procesory

Kup Call Of Duty Modern Warfare III

Na koniec warto przypomnieć, że Call of Duty: Modern Warfare 3 ma zadebiutować na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S dokładnie 10 listopada 2023 roku. Zgodnie z zapowiedziami w nadchodzącej odsłonie serii Call of Duty nie zabraknie trybu zombie.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.