Call of Duty: Modern Warfare 3 z poważnymi problemami w trybie sieciowym! Część map została wycofana

Call of Duty Modern Warfare 3 2023

Według doniesień jednego z branżowych insiderów Call of Duty: Modern Warfare 3 powstało w niecałe 1,5 roku. Deweloperzy mieli natomiast pracować nocami i weekendami, aby zdążyć z wydaniem produkcji na czas. Najnowsza odsłona popularnej serii pierwszoosobowych strzelanek zadebiutowała już PC i konsolach, ale nie jest to produkt wolny od wad. Obecnie Sledgehammer Games walczy z poważnymi problemami, które zmusiły twórców do wycofania wybranych map z trybów sieciowych.

Twórcy Call of Duty: Modern Warfare 3 wycofują wybrane mapy z trybów sieciowych. Wszystko przez „niekorzystne respawny”

Jak informuje IGN, wielu graczy zaczęło zwracać uwagę na niekorzystne punkty odrodzenia na wybranych mapach. Z relacji i nagrań użytkowników wynika, że po śmierci wracali do rozgrywki tuż obok swoich przeciwników, co doprowadzało do kuriozalnych sytuacji i przede wszystkim dużej frustracji. Nic więc dziwnego, że deweloperzy ze studia Sledgehammer Games postanowili odpowiednio zareagować.

Deweloperzy poinformowali za pośrednictwem portalu społecznościowego X (wcześniej Twitter), że mapy Quarry, Rundown oraz Scrapyard zostały tymczasowo usunięte z trybu Hardpoint ze względu na „niekorzystne respawny”. Z tego samego powodu w trybie Cutthroat niedostępna jest obecnie lokacja Karachi. Deweloperzy pracują już nad rozwiązaniem problemów, a graczom pozostaje mieć nadzieję, że nie będzie to trwało zbyt długo.

Zobacz też: Najlepsze gry postapo

Na koniec przypomnijmy, że Call of Duty: Modern Warfare 3 dostępne jest od dziś na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Warto dodać, że najnowsza odsłona serii Call of Duty może „pochwalić się” rekordowo krótką kampanią fabularną, co nie spodobało się wielu graczom.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.