Call of Duty Modern Warfare 3 na genialnym zwiastunie! Activision zachęca do gry w zespole

Call of Duty Modern Warfare 3

Wiemy już, że Call of Duty Modern Warfare 3 zaoferuje ogrom opcji na PC. Ostatni zwiastun przybliżył nam co nieco na temat ustawień grafiki i nie tylko. Tym razem Activision opublikowało nieco inny, dość nietypowy materiał.

Nowy zwiastun Call of Duty Modern Warfare 3

Zwiastun Call of Duty Modern Warfare 3

Zwiastun zatytułowany Lobby to materiał z aktorami, w którym wyraźnie widać, jak istotna będzie rozgrywka w zespole i dobór odpowiednich strojów. Zaprezentowano też krótki fragment rozgrywki. Activision na koniec przypomniał także, że grę można już zamawiać we wczesnym dostępnie.

Call of Duty Modern Warfare zaoferuje 16 odświeżonych map, które gracze poznali już w 2009 roku w Modern Warfare 2. Do tego pojawi się też tryb Zombies, który będzie oferować największą mapę w historii trybu. Poza tym gracze będą mogli zmierzyć się też w innych trybach: Cutthoard, Ground War i War Mode.

Zobacz także: Monitor gamingowy do 600 zł

Na koniec przypomnijmy, że Call of Duty Modern Warfare 3 zadebiutuje 10 listopada 2023 roku. Tytuł trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Niedawno zakończyły się zamknięte beta-testy gry.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.