Call of Duty Warzone 2.0 – niewidzialni gracze w natarciu. Tajemniczy błąd psuje rozgrywkę

Call of Duty Warzone 2.0

Od pięciu dni wszyscy chętni mogą zagrywać się w Call of Duty Warzone 2.0, o ile uda się im znaleźć tę grę ukrytą w kliencie Modern Warfare 2. Jeśli już produkcja ta jest na naszym dysku, to na niektórych czeka kolejna całkiem niemiła niespodzianka. Okazuje się bowiem, że część graczy zyskuje niesprawiedliwą przewagę nad innymi, psując tym samym całą zabawę.

Skargi na niewidzialnych graczy w Call of Duty Warzone 2.0

🚨INVISIBLE PLAYERS!🚨 pic.twitter.com/bS1zabafEq

— XSET SuperEv (@SuperEvan__) November 20, 2022

🚨INVISIBLE PLAYERS!🚨 pic.twitter.com/bS1zabafEq

— XSET SuperEv (@SuperEvan__) November 20, 2022

W mediach społecznościowych oraz na tematycznych forach pojawiło się w ostatnim czasie sporo informacji na temat dość specyficznego błędu, który sprawiał, że niektórzy gracze Call of Duty Warzone 2.0 ginęli z rąk niewidzialnych wrogów. Wiele udostępnionych materiałów (podobnych do tego powyżej) faktycznie zdaje się potwierdzać ten problem. Co ciekawe, kamera pojawiająca się chwilę po śmierci już bez większych problemów pokazuje, kto był przeciwnikiem i gdzie dokładnie się znajdował.

Przeczytaj też: Gry na Nintendo Switch po polsku

Na ten moment nie wiadomo jak powszechny jest to błąd, jednak bazując na ilości zamieszczanych postów, można przypuszczać, że dotyczy on sporej części użytkowników. Nie jest też jasne jego pochodzenie; niektórzy wskazują na błąd gry, inni zaś na celowe działanie lub cheaty. Bez względu na genezę i okoliczności deweloperzy z Infinity Ward muszą przyjrzeć się sprawie i jak najszybciej rozwiązać ten problem.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z