Call of Duty Warzone 2.0 jest gotowe do pobrania. Powodzenia z szukaniem gry schowanej w kliencie MW2…

call of duty warzone 2.0

Już jutro premierę będzie miało Call of Duty Warzone 2.0, czyli darmowy FPS utrzymany w konwencji battle royale, będący uzupełnieniem Modern Warfare 2. Zainteresowani mogą już zacząć pobierać produkcję. Niestety, twórcy popełnili ten sam błąd co kilka lat wcześniej przy pierwszym Warzone i znalezienie gry nie jest takie proste.

Możemy już pobierać pliki do Call of Duty: Warzone 2.0 – gra znowu została schowana w kliencie Modern Warfare 2

Zwiastun premierowy Call of Duty Warzone 2.0

Od dzisiaj możemy pobierać pliki Call of Duty Warzone 2.0 przed jutrzejszą premierą. Gra działa na kliencie Modern Warfare 2, co ma kilka plusów oraz minusów. Do zalet na pewno zaliczymy możliwość skrócenia czasu ściągania tytułu. Jeżeli główna część serii jest zainstalowana na PC lub konsoli, to urządzenie pobierze tylko 2,5 GB danych niezbędnych do trybu battle royale, a całą resztę załaduje prosto z obecnego na dysku MW2.

Wadą takiego rozwiązania jest niestety nieintuicyjność przy ściąganiu produkcji. Po wybraniu „Pobierz” na niektórych platformach do biblioteki zostanie dodane Call of Duty: Modern Warfare 2, zamiast spodziewanego Warzone 2.0. To jednak nie jest błąd — pobieramy klienta MW2, by potem z niego uruchamiać interesujący nas tryb. Identycznie działało to przy poprzedniczce.

Natomiast na Twitterze i Reddicie możemy znaleźć wiele doniesień o problemach z wyszukaniem Warzone 2.0 w PS Store. Wtedy najlepiej jest znaleźć Call of Duty: Modern Warfare 2 i wybrać z oferty Warzone 2.0. Jeżeli battle royale dalej nie będzie nigdzie widoczny, to wystarczy kliknąć ikonkę „…”, a na wyświetlonej liście wyboru pojawi się „Call of Duty: Warzone 2.0”.

Zobacz też: Gry na Nintendo Switch po polsku

Premiera Call of Duty: Warzone 2.0 odbędzie się już 16 listopada o 19:00 czasu polskiego. Gra została przygotowana od nowa i oferuje wiele usprawnień względem „jedynki”, w tym nową mapę, czy gułag.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z