Pełna mapa Call of Duty Warzone 2 ujawniona przez Insidera – tak może wyglądać główna plansza

Call of Duty Warzone

Data premiery Call of Duty Modern Warfare 2 została ujawniona kilka dni temu. Activision szykuje się powoli do prezentacji gry, ale nie może zapomnieć o Call of Duty Warzone 2, które także powinno zostać szerzej przedstawione w najbliższych tygodniach. Oczekując na zapowiedź, możemy przyjrzeć się grafice, która prawdopodobnie przedstawia pełną mapę sieciowego, zbliżającego się wielkimi krokami battle royale’a od Activision.

REKLAMA

Pełna mapa Call of Duty Warzone 2 ma przypominać regiony z oryginalnego CoD: MW2

Call of Duty Warzone 2 Prawdopodobna mapa
Możliwa mapa Call of Duty Warzone 2

Znany Insider Tom Henderson, który bardzo często przedwcześnie zdradza prawdziwe informacje o poczynaniach Electronic Arts przy serii Battlefield i Activision związanych z marką Call of Duty udostępnił grafikę (zamieściliśmy ją wyżej), która według niego jest odtworzeniem mapy mającej być główną planszą dla osób, które zagrają w Call of Duty Warzone 2.

Autor zaznaczył niebieskim kolorem wodne tereny, brązowym ląd, ciemnobrązowym ogromne wzniesienia, a szarym zabudowane miejsca, w których znajdziemy najlepsze wyposażenie. Według Toma Hendersona pełna mapa Call of Duty Warzone 2 ma przypominać w wielu miejscach lokacje, które doskonale będą pamiętać fani oryginalnego Call of Duty: Modern Warfare 2 z 2009 roku. Mowa tutaj m.in. o lotnisku czy kamieniołomie.

Sporą część mapy zajmują zalane lokacje, a jak można zauważyć, nie zabraknie także rzek. Insider uważa, że w nadchodzącej strzelance od Activision pojawi się mechanika pływania, co sprawi, że gracze będą mieli większe pole do popisu pod względem planowania swoich działań.

Sprawdź także: Edycje Call of Duty: Modern Warfare 2

Powyższa mapa Call of Duty Warzone 2 nie została potwierdzona, więc warto podchodzić do niej z dozą ostrożności. Activision do tej pory nie zapowiedziało rzeczonego battle royale’a, więc zanim plansza zostanie oficjalnie przedstawiona przez deweloperów minie jeszcze trochę czasu.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!