Call of Duty: Warzone 2 zadebiutuje jeszcze w tym roku – zapewnia Activision

Call of Duty Warzone

Fani wciąż czekają na oficjalną prezentację Call of Duty: Warzone 2. Wygląda jednak na to, że miłośnicy popularnego battle royale mogą spać spokojnie. Activision zapewnia bowiem, że w najbliższych miesiącach wspomniana produkcja doczeka się nie tylko szczegółowego przedstawienia, ale także premiery.

Premiera Call of Duty: Warzone 2 zbliża się wielkimi krokami

Fragment raportu finansowego firmy Activision

W raporcie finansowym za ostatni kwartał firma Activision przedstawiła listę gier, które zamierza wydać do końca bieżącego roku. Wśród wymienionych produkcji pojawiły się takie tytuły jak Call of Duty: Modern Warfare 2, Overwatch 2, World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic, World of Warcraft: Dragonflight, a także wspomniane Call of Duty: Warzone 2.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niestety Activision – jak można się było spodziewać – nie podzieliło się żadnymi dodatkowymi szczegółami dotyczącymi produkcji. Firma nie ujawniła dokładnej daty premiery gry, ani też poinformowała, kiedy Call of Duty: Warzone 2 doczeka się oficjalnej prezentacji.

Sprawdź także: Call of Duty: Warzone – wymagania

Według plotek Call of Duty: Warzone 2 ma bardziej przypominać tryb Blackout z Call of Duty: Black Ops, aniżeli oryginalne Warzone. Warto także wspomnieć, że na początku zeszłego miesiąca do sieci wyciekła mapa wspomnianej produkcji. Na oficjalne potwierdzenie wszystkich doniesień trzeba jednak jeszcze nieco poczekać.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.