Call of Duty: Warzone 2 zadebiutuje jeszcze w tym roku – zapewnia Activision

Call of Duty Warzone

Fani wciąż czekają na oficjalną prezentację Call of Duty: Warzone 2. Wygląda jednak na to, że miłośnicy popularnego battle royale mogą spać spokojnie. Activision zapewnia bowiem, że w najbliższych miesiącach wspomniana produkcja doczeka się nie tylko szczegółowego przedstawienia, ale także premiery.

REKLAMA

Premiera Call of Duty: Warzone 2 zbliża się wielkimi krokami

Fragment raportu finansowego firmy Activision

W raporcie finansowym za ostatni kwartał firma Activision przedstawiła listę gier, które zamierza wydać do końca bieżącego roku. Wśród wymienionych produkcji pojawiły się takie tytuły jak Call of Duty: Modern Warfare 2, Overwatch 2, World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic, World of Warcraft: Dragonflight, a także wspomniane Call of Duty: Warzone 2.

Niestety Activision – jak można się było spodziewać – nie podzieliło się żadnymi dodatkowymi szczegółami dotyczącymi produkcji. Firma nie ujawniła dokładnej daty premiery gry, ani też poinformowała, kiedy Call of Duty: Warzone 2 doczeka się oficjalnej prezentacji.

Sprawdź także: Call of Duty: Warzone – wymagania

Według plotek Call of Duty: Warzone 2 ma bardziej przypominać tryb Blackout z Call of Duty: Black Ops, aniżeli oryginalne Warzone. Warto także wspomnieć, że na początku zeszłego miesiąca do sieci wyciekła mapa wspomnianej produkcji. Na oficjalne potwierdzenie wszystkich doniesień trzeba jednak jeszcze nieco poczekać.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!