Call of Duty Warzone 2 ma zostać zaprezentowane jeszcze w tym roku

Call of Duty Warzone

Call of Duty Warzone 2 nadchodzi. Kolejna odsłona szalenie popularnego battle royale’a jest bliżej, niż nam się wydaje — produkcja ma zostać zaprezentowana jeszcze w tym roku. Gra jest rozwijana równolegle z Call of Duty: Modern Warfare 2.

Call of Duty Warzone 2 coraz bliżej

Call of Duty Warzone
Call of Duty Warzone

Call of Duty Warzone to jedna z najlepszych darmowych gier na PC i konsole. W hicie Activision bawią się miliony graczy z całego świata, więc kolejna odsłona od dłuższego czasu wydawała się tylko formalnością. Warzone 2 jest już w produkcji równolegle z MW2 (2022) i będzie zupełnie „nowym doświadczeniem”, a nie zwykłą aktualizacją. Ta wieloosobowa strzelanka powstaje zupełnie od zera.

Przeczytaj też: Data premiery Diablo Immortal

Activision poinformowało, że Warzone 2 zapewni „przełomowe innowacje”, a sama produkcja ma zostać ujawniona do końca roku. Warto tu jednak wspomnieć, że na „ujawnieniu” może się skończyć — nie jest powiedziane, że gra zadebiutuje jeszcze w tym roku, choć oczywiście nie należy tego wykluczać. Rzecz jasna Warzone 2 zostanie udostępnione zupełnie za darmo tak jak pierwowzór. Choć gra trafi na rynek w modelu free-to-play, to Activision będzie zarabiać na opcjonalnych mikropłatnościach.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.