Dziś cena Xbox Game Pass Ultimate wzrosła. Niespodzianka – wciąż można oszczędzić do 79.5%!

xbox game pass wzrost ceny nosacz

Jakiś czas temu Microsoft zapowiedział, że już 6 lipca cena Xbox Game Pass wzrośnie. Tak się składa, że 6 lipca mamy dzisiaj, a Amerykanie słowa dotrzymali. Abonamenty są już dostępne w wyższych cenach, choć po prawdzie wciąż można kupić je niesamowicie korzystnie, w zasadzie tak tanio jak przed podwyżką. Tłumaczymy, co i jak.

Cena Xbox Game Pass wzrosła, ale wciąż jest niesamowicie tanio – wszystko dzięki naszemu poradnikowi

Xbox Game Pass
Xbox Game Pass

Oficjalna cena Xbox Game Pass Ultimate wzrosła już z 54,99 zł miesięcznie na 62,99 zł za miesiąc, natomiast Xbox Game Pass na konsole podrożał z 40 na 42,99 zł. Jak się jednak okazuje, mimo podwyżek, abonament Ultimate nadal można kupić w niesamowicie korzystnej cenie.

Co i jak? Zaktualizowaliśmy dzisiaj nasz poradnik na tani Xbox Game Pass Ultimate, aby odpowiadał obecnym realiom cenowym. Za jego pomocą abonament można nabyć do 79.5% taniej, a więc w zasadzie tak samo korzystnie jak przed podwyżką, ponieważ zewnętrzne sklepy, na bazie których powstał wspomniany poradnik, nie zdążyły jeszcze zwiększyć cen kodów.

Mając to na uwadze, wszystkim zainteresowanym zakupem tańszego Game Passa Ultimate radzimy się spieszyć, bo zapewne na dniach subskrypcje poszybują w górę również u zewnętrznych dostawców takich jak Eneba czy GAMIVO. Innymi słowy, warto kupić abonament za pamięci, żeby uniknąć niemiłego zaskoczenia – kody nigdy nie wygasają, więc równie dobrze można dokonać zakupu teraz i aktywować je np. za 2 lata.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.