Aktor dubbingujący Kratosa z God of War wyśmiał Call of Duty. Nawiązał do ubiegłorocznej przemowy

Christopher Judge Call of Duty Modern Warfare 3

Debiutujące w ubiegłym miesiącu Call of Duty: Modern Warfare 3 spotkało się z wyjątkowo chłodnym odbiorem. Według doniesień deweloperzy mieli za mało czasu, aby dopracować tytuł, co niestety odbiło się na jakości i długości kampanii dla jednego gracza. Ten element rozgrywki został wyśmiany podczas The Game Awards 2023.

Christopher Judge wyśmiał długość kampanii w Call of Duty: Modern Warfare 3

Podczas The Game Awards 2022 statuetkę za najlepszy dubbing otrzymał Christopher Judge, aktor wcielający się w postać Kratosa z God of War Ragnarok. Po odebraniu nagrody postanowił wygłosić przemówienie, które trwało aż 7 minut i 59 sekund. Pobił tym samym rekord z 1943 r. ustanowiony przez Greer Garson.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Amerykanin był także obecny na tegorocznej edycji wydarzenia, jednak tym razem zajął stanowisko prezentera. W pewnym momencie nawiązał do swojej ubiegłorocznej przemowy i wyśmiał długość kampanii w najnowszej odsłonie Call of Duty.

Zamierzam ściśle trzymać się scenariusza. Żadnych ośmiominutowych przemówień jak w ubiegłym roku. Chcę jednak zwrócić uwagę, że moja przemowa była dłuższa od kampanii w tegorocznym Call of Duty: Modern Warfare 3!

Christopher Judge

Przeczytaj także: Najlepszy smartfon do 4000 zł

Zebrana na sali publiczność nie kryła rozbawienia i nagrodziła aktora gromkimi brawami. Wówczas Judge w żartobliwy sposób podsumował sytuację „Kolejna firma, dla której nigdy nie będę pracował”.

Źródło: Game Rant

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.