Cities: Skylines 2 bez nowych dodatków w tym roku! Twórcy udostępnili harmonogram premier DLC

Cities: Skylines 2

W dniu premiery gracze Cities: Skyliness 2 zmagali się z wieloma problemami technicznymi, które wpłynęły na oceny wystawiane przez recenzentów. Twórcy natychmiast zabrali się za naprawę błędów oraz poprawianie płynności, przez co efektywna praca nad dodatkami stała się niemożliwa. Studio Colossal Order opublikowało nowy harmonogram prezentujący przybliżone daty premier zapowiedzianych DLC

Cities: Skyliness 2 otrzyma pierwsze dodatki dopiero w 2024 roku

Cities: Skylines 2 – harmonogram premier DLC

W najnowszym wpisie na forum Paradox Plaza twórcy podsumowali aktualny stan prac nad Cities: Skylines 2. Priorytetem dla studia Colossal Order ma być poprawa wydajności oraz wyeliminowanie 100 najczęściej zgłaszanych błędów. Na bieżąco sprawdzane są także kolejne raporty nadsyłane przez graczy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Amatorów modyfikacji z pewnością ucieszy informacja, że autorzy wciąż pracują nad edytorem map. Spośród elementów wymagających poprawy wymieniono proces dodawania zbiorników wodnych oraz zbyt skomplikowany interfejs.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami społeczność nie może liczyć na wydanie dodatków, zanim stan techniczny gry nie ulegnie znaczącej poprawie. Pierwsze DLC – Beach Properties oraz Deluxe Relax Station – zadebiutują w pierwszym kwartale 2024 roku.

Premiera pozostałych rozszerzeń (Modern Architecture, Urban Promenades, Bridges & Ports, Soft Rock Radio i Cold Wave Channel) odbędzie się dopiero w drugim kwartale 2024 roku.

Przeczytaj także: Najlepsze gry podobne do Cyberpunka 2077

Omawiane dodatki trafią do wszystkich posiadaczy Cities: Skylines 2 Ultimate Edition. Wraz z premierą pierwszych rozszerzeń opcja ich zakupu zostanie udostępniona także właścicielom standardowej edycji.

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.