Cities Skylines 2 nie dostanie DLC, dopóki nie stanie na nogi. Twórcy skupiają się na naprawie gry

cities skylines 2

Najnowsza produkcja Colossal Order podzieliła krytyków w momencie premiery. Okazało się, że Cities Skylines 2 zmaga się z wieloma problemami, a aktualnym priorytetem twórców jest szybkie doprowadzenie gry do jak najlepszego stanu. Oznacza to również, że gracze być może będą musieli dłużej poczekać na pierwsze DLC.

DLC do Cities Skylines 2 pojawi się dopiero wtedy, gdy gra zostanie naprawiona

Trailer Cities Skylines 2

Na platformie Steam pojawił się kolejny wpis w ramach serii „Word of the Week”, który skupia w jednym miejscu najważniejsze komunikaty od twórców w sprawie Cities Skylines 2. Poruszony został temat hotfixa, który usunął między innymi obraźliwą reklamę radiową oraz naprawił kilka błędów, ale także wspomniano o kolejnej aktualizacji.

Jeśli chodzi o nadchodzącą łatkę, ma ona koncentrować się na zrównoważeniu działania systemu wywozu nieczystości oraz budynków przetwarzających śmieci. Twórcy mówią również o kolejnej kwestii, czyli o bezdomnych psach, których w mieście generowały się całe stada. Problem ma zostać rozwiązany, a autorka wpisu uważa także, że dobrym pomysłem byłoby rozszerzenie ze schroniskami dla zwierząt.

Będąc przy temacie DLC – jak zapowiadają deweloperzy, Cities Skylines 2 nie doczeka się nowej, płatnej zawartości w postaci rozszerzeń do gry tak długo, jak nie zostaną rozwiązane problemy z wydajnością.

Wracając do tematu DLC, nie wypuścimy nowej płatnej zawartości do Cities: Skylines II, zanim nierozstrzygnięte problemy z wydajnością nie zostaną naprawione zgodnie z naszymi standardami. Jako mały zespół musimy skupić się na tym zadaniu, aby uniknąć zbytniego rozproszenia wysiłków. Z niecierpliwością czekamy również na rozpoczęcie analizowania Waszych sugestii dotyczących Cities: Skylines II, takich jak dodanie kilku ulubionych ulepszeń poprawiających jakość życia, znanych już z poprzedniczki, a których pominięto w sequelu ze względu na priorytety i ograniczenia czasowe.

Colossal Order

Zobacz też: Najlepsze gry na PC

Na zakończenie przypomnijmy jeszcze, że Cities Skylines 2 zadebiutowało 24 października 2023 roku. Produkcja jest na ten moment dostępna wyłącznie na PC, jednak w przyszłym roku mają pojawić się wydania konsolowe. Warto również dodać, że twórcy planują rozszerzyć tytuł o 8 darmowych DLC, jednak jak już wiemy – przyjdzie nam na nie poczekać.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.