Cities: Skylines 2 na zwiastunie premierowym! Gra już za kilka dni zadebiutuje w PC Game Pass

Cities: Skylines 2 Game Pass

W dniu premiery Cities: Skylines 2 ma borykać się ze sporymi problemami technicznymi na PC. Studio Colossal Order nie zdecydowało się jednak opóźnić debiutu swojej produkcji, dzięki czemu użytkownicy komputerów osobistych w przyszłym tygodniu będą mieli okazję zapoznać się ze wspomnianym tytułem. W sieci pojawił się natomiast specjalny zwiastun, który przypomina, że Cities: Skylines 2 już za kilka dni trafi w ręce graczy.

Twórcy Cities: Skylines 2 prezentują premierowy zwiastun gry zmierzającej do PC Game Pass

Cities: Skyline 2 – zwiastun premierowy

Zgodnie z zapowiedziami Cities: Skylines 2 ma być „najbardziej realistyczną i szczegółową” grą o budowaniu miast. Premierowy zwiastun stara się natomiast w atrakcyjny i dynamiczny sposób przedstawić wszystkie zalety najnowszej produkcji studia Colossal Order. Na samym końcu materiału deweloperzy przypominają natomiast, że gra dostępna będzie m.in. w ramach usługi PC Game Pass.

Dzięki zaawansowanej symulacji i dynamicznej gospodarce w grze Cities: Skylines 2 możesz budować świat bez ograniczeń. Połóż fundamenty pod swoje miasto. Wytycz drogi, zbuduj infrastrukturę i wdróż systemy niezbędne w codziennym życiu. Wszystko jest w Twoich rękach.

– informuje opis gry w sklepie Xbox.

Zobacz też: Najlepsze gry na nudę

Cities: Skylines 2 zadebiutuje na komputerach osobistych już 24 października 2023 roku. Zgodnie z ostatnimi zapowiedziami najnowsza produkcja studia Colossal Order wiosną 2024 roku ukaże się także na konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S i zasili wówczas usługę Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.