Cities: Skylines Remastered od dzisiaj w Xbox Game Pass. 6 gier znika z abonamentu

Cities Skylines Remastered

Tydzień temu Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na kolejne dni lutego oraz potwierdził listę tytułów, które wkrótce znikną z abonamentu. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj do subskrypcji trafia Cities: Skylines Remastered. Zła wiadomość jest taka, że przy okazji z usługi wylatuje aż 6 całkiem ciekawych produkcji.

REKLAMA

Cities: Skylines Remastered w Xbox Game Pass

Zwiastun Cities: Skylines Remastered

Cities: Skylines Remastered to odświeżona wersja kultowego city buildera, będącego doskonałym przedstawicielem gatunku gier ekonomicznych. Fabuły samej w sobie tu nie ma, a naszym zadaniem jest zbudowanie prężnie działającej metropolii.

Przeczytaj też: Najlepsze gry metroidvania

Cities: Skylines Remastered jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu grę można uruchomić na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

Gry usuwane z Xbox Game Pass – 15 lutego 2023

Dobre wieści już za nami, dlatego skupmy się teraz na tych mniej ciekawych. Przechodząc do konkretów, dzisiaj z Xbox Game Pass znikają następujące gry:

  1. Besiege (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Recompile (Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Infernax (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Skul: The Hero Slayer (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. The Last Kids on Earth and the Staff of Doom (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  6. CrossfireX: Operation Catalyst (Xbox One, Xbox Series X|S)

Wymienione produkcje opuszczą subskrypcję Amerykanów do końca dnia, jednak dopóki wciąż pozostają one w usłudze, abonenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. Cóż, dobre i to!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!