Cities: Skylines 2 ponownie w ogniu krytyki! DLC „Beach Properties” nie przypadło graczom do gustu

Cities: Skylines 2

Fatalny stan techniczny Cities: Skylines 2 w dniu premiery sprawił, że gracze długo musieli czekać na pierwsze ogólnodostępne DLC (zestaw San Francisco dostępny wyłącznie dla posiadaczy przepustki sezonowej). Zgodnie z zapowiedziami w poniedziałek udostępniono pakiet assetów „Beach Properties”, który zdecydowanie nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań. Rozgoryczeni fani wystawili setki negatywnych recenzji na Steamie.

Cities: Skylines 2 – Beach Properties to jedno z najgorzej ocenianych DLC na Steam

Cities: Skylines 2 – Beach Properties Asset Pack

Studio Colossal Order nie zdążyło jeszcze zaradzić wszystkim problemom Cities: Skylinies 2, a już muszą mierzyć się z kolejną falą krytyki ze strony graczy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Aktualnie na platformie Steam znajdziemy 875 recenzji dotyczących najnowszego DLC, jednak zaledwie 4% z nich ma charakter pozytywny. Motywem przewodnim niemal wszystkich opinii jest wyjątkowo skromna zawartość dodatku, co kontrastuje ze stosunkowo wysoką ceną (45,99 zł).

Cities: Skylines 2 – Beach Properties opinie graczy (źródło: Steam)

Nazwa dodatku oraz opis wydawcy mogą być mylące, ponieważ zakup „Beach Properties” nie wiąże się z odblokowaniem mapy zawierającej plażę bądź możliwości stworzenia nadbrzeża.

Rozczarowani gracze dodają również, że nowe budynki mieszkalne da się wybudować wyłącznie w strefie o niskiej gęstości zaludnienia, a ich wygląd nie kojarzy się jednoznacznie z nadmorską lokalizacją.

Premiera pozostałych DLC została zaplanowana na drugi kwartał 2024 roku. Wówczas do sklepu trafi rozszerzenie Bridges & Ports, pakiety twórcy Modern Architecture i Urban Promenades oraz stacje radiowe.

Źródło: Steam

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.