Citizen Sleeper wyląduje w Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

Citizen Sleeper

Wczoraj Microsoft ujawnił pierwsze gry w Xbox Game Pass na kwiecień. Z kolei dzisiaj dowiedzieliśmy się, że w dniu swojej premiery do usługi Amerykanów zawita Citizen Sleeper. To całkiem ciekawie zapowiadająca się produkcja od jednoosobowego studia Jump Over The Age.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 98% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Citizen Sleeper w Xbox Game Pass od dnia premiery

Zwiastun Citizen Sleeper

Citizen Sleeper reprezentuje gatunek RPG, ale tytuł czerpie też wiele z papierowych gier fabularnych. Głównym bohaterem opowieści jest tytułowy Sleeper — cyfrowa ludzka osobowość zamknięta w sztucznym ciele. Sama fabuła koncentruje się tu wokół korporacji Essen-Arp, w której niegdyś pracował protagonista — niestety były pracodawca uważa go za swoją własność i za wszelką cenę próbuje odzyskać podwładnego. Podczas zabawy będziemy starali się poznać tajemnice złowrogiej korporacji, a także przetrwać kolejne cykle w tej przedziwnej rzeczywistości.


Przeczytaj też: Najciekawsze gry przygodowe w Xbox Game Pass

Premiera Citizen Sleeper (tak jak Trek to Yomi) odbędzie się 5 maja 2022 roku i tego samego dnia gra trafi też do biblioteki Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Microsoftu uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze. Czekacie, czy niekoniecznie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.