3 gry ekskluzywne Xboxa ocenione przez komisję ratingową! To właśnie je zobaczymy na The Game Awards?

Xbox logo

Kilka dni temu Xbox zapowiedział, że pojawi się na The Game Awards z nowymi ogłoszeniami. Ostatnie wieści od australijskiej komisji ratingowej rzuciły małą podpowiedź na temat gier, które mogą zostać wtedy zaprezentowane. Ta oceniła bowiem niedawno trzy tytuły ekskluzywne „Zielonych”.

Clockwork Revolution, Hellblade 2 i South of Midnight ocenione przez australijską komisję ratingową

To właśnie Clockwork Revolution, Hellblade 2 i South of Midnight zostały poddane ocenie kategorii wiekowych. Dwa pierwsze z tych tytułów otrzymały rating 18+ ze względu na „wysoki wpływ przemocy”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jeżeli chodzi natomiast o South of Midnight, produkcję tę oceniono w ramach kategorii PG. Odpowiada to przedziałowi 16+ z europejskiego systemu PEGI.

Niedawne działania Australijczyków rzucają nieco światła na tytuły, które mogą być zaprezentowane przez Xboxa na The Game Awards 2023. Prawdopodobnie z tego całego zestawienia gracze czekają przede wszystkim na Hellblade 2, które od dłuższego czasu jest tworzone przez studio Ninja Theory.

Z drugiej strony najbardziej kontrowersyjną produkcją z całej trójki jest Clockwork Revolution. Grze tej zarzucono w przeszłości zbyt duże podobieństwo do BioShocka Infinite, co rzeczywiście daje do myślenia.

Zobacz też: Najlepszy smartfon do 2000 zł

Tak czy inaczej, na pierwsze oficjalne informacje musimy zaczekać do momentu rozpoczęcia The Game Awards 2023. Gala rozpocznie się już 8 grudnia o godzinie 1:30 w nocy.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.