Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly z premierą w Xbox Game Pass

Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly

Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że w dniu swojej premiery do Xbox Game Pass trafi Dead Static Drive, a także poznaliśmy datę premiery Texas Chainsaw Massacre w usłudze Microsoftu. Na tym jednak nie koniec, bo właśnie wyszło na jaw, że wkrótce do abonamentu zawita jeszcze jedna ciekawie zapowiadająca się produkcja. Mowa o Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly.

Data premiery Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly w Xbox Game Pass

Zwiastun Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly

Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly to produkcja typu visual novel, będąca kontynuacją wydanego w 2020 roku Coffee Talk. W grze otrzymamy możliwość poprowadzenia własnej kawiarni w świecie, w którym koegzystują różne razy – m.in. ludzie, orki czy sukkuby. Podczas zabawy będziemy głównie przygotowywać wszelkiej maści napoje dla dość niecodziennych gości.

Przeczytaj też: Najlepsze gry z otwartym światem

Premiera Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly odbędzie się 20 kwietnia 2023 roku i tego samego dnia gra trafi też do biblioteki Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.