Dead Static Drive trafi do Xbox Game Pass na premierę. To „połączenie GTA z Cthulhu”

Dead Static Drive

Xbox Game Pass to subskrypcja Microsoftu, którą firma cały czas rozwija – np. dzisiaj do abonamentu trafiło Civilization VI. Z kolei teraz dowiedzieliśmy się, że do popularnej usługi zmierza kolejna ciekawie zapowiadająca się gra. „Połączenie GTA z Cthulhu” zawita do abonamentu Amerykanów w dniu swojej premiery.

REKLAMA

Dead Static Drive z premierą w Xbox Game Pass

Dead Static Drive is coming exclusively to Xbox & PC in Q3 2024. Day One with Xbox Game Pass.https://t.co/iuPaFZcEc8 pic.twitter.com/NFQ0105Xz0

— Klobrille (@klobrille) March 16, 2023

Dead Static Drive is coming exclusively to Xbox & PC in Q3 2024. Day One with Xbox Game Pass.https://t.co/iuPaFZcEc8 pic.twitter.com/NFQ0105Xz0

— Klobrille (@klobrille) March 16, 2023

Dead Static Drive to fuzja survival horroru oraz gry przygodowej. Co ciekawe, twórcy opisują swoją produkcję jako „połączenia GTA z Cthulhu”. Opowieść rzuci nas w sam środek rozpadającego się świata, gdzie na każdym kroku czają się bestie przywodzące na myśl dzieła H.P. Lovecrafta. Zadaniem głównego bohatera będzie odnalezienie swojej rodziny.

Przeczytaj też: Jaki kontroler do symulatora lotu kupić

Premiera Dead Static Drive odbędzie się w trzecim kwartale 2024 roku, choć dokładnej daty jeszcze nie poznaliśmy. Wiemy za to, że w dniu swojego debiutu gra trafi od razu do biblioteki Xbox Game Pass. Zagramy w nią na PC oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X|S – posiadacze PlayStation oraz Nintendo Switch niestety będą musieli obejść się smakiem.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!