Company of Heroes 3 trafi też na PS5 i Xbox Series X|S!? Twórcy gry mogą szykować niespodziankę

Company of Heroes 3

Już na początku października poinformowano, że Company of Heroes 3 nie zadebiutuje na rynku w terminie, a na premierę gry będzie trzeba poczekać do przyszłego roku. Tymczasem niewykluczone, że nadchodząca produkcja studia Relic Entertainment ukaże się nie tylko na PC – jak do tej pory zapowiadano – ale także na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Konsolowe wersje Company of Heroes 3 odnalezione w bazie danych jednej z agencji ratingowych

Company of Heroes 3 – zwiastun zapowiadający

Jak zauważa redakcja Gematsu, w bazie danych tajwańskiego urzędu zajmującego się ocenianiem zawartości i wyznaczaniem granic wiekowych dla gier wideo zmierzających na tamtejszy rynek, pojawiła się informacja o konsolowych wersjach Company of Heroes 3. Niewykluczone więc, że twórcy szykują małą niespodziankę dla użytkowników PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Zarówno firma SEGA, jak i deweloperzy ze studia Relic Entertainment nie odnieśli się do powyższych rewelacji. Posiadaczom PlayStation 5 i Xbox Series X|S nie pozostaje więc na ten moment nic innego, jak cierpliwie czekać na oficjalne wiadomości dotyczące wydania Company of Heroes 3 na wspomnianych konsolach.

Zobacz też: Najlepsze mody do World of Tanks

Na koniec warto przypomnieć, że Company of Heroes 3 ma zadebiutować na komputerach osobistych 23 lutego 2023 roku. Czy tego samego dnia produkcja Relic Entertainment trafi również na na najnowsze konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S? Być może twórcy podzielą się tą informacją podczas grudniowej gali The Game Awards 2022.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z