Cook, Serve, Delicious! 3?! za darmo w Epic Games Store

cook serve delicious 3

Epic Games jak co tydzień przygotował dla nas kolejną darmową grę do odebrania. Od dziś do 18 sierpnia wszyscy chętni będą mogli dołączyć do swojej biblioteki produkcję Cook, Serve, Delicious! 3?!. Fani kuchennych rewolucji będą zachwyceni!

REKLAMA

Darmowe Cook, Serve, Delicious! 3?! od Epic Games Store

Zwiastun Cook, Serve, Delicious! 3?!

Cook, Serve, Delicious! 3?! jest przede wszystkim grą zręcznościową z elementami ekonomicznymi. Główne założenia zabawy to przede wszystkim prowadzenie własnego kulinarnego interesu. Rozwój własnego foodtrucka, ulepszanie przepisów i bezpardonowa walka z konkurencją najlepiej opisują produkcję studia Vertigo Games.

Nie jest to może bezpłatne GTA V, czy darmowy Minecraft, a mimo tego Cook, Serve, Delicious! 3?! zdaje się całkiem przyjemnym tytułem, któremu warto poświęcić trochę czasu. Standardowo pozycja będzie do odebrania do następnego czwartku, do godziny 17:00.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!