Counter-Strike 2 z genialną symulacją wody! Gracze są pod ogromnym wrażeniem

Counter-Strike 2 symulacja wody

Od jakiegoś czasu trwają zamknięte beta testy strzelanki Counter-Strike 2. Poza samą rozgrywką gracze mogą też przyjrzeć się lepiej otoczeniu, które zaprojektowali twórcy. Okazuje się, że ogromne wrażenie robi na fanach… woda.

Symulacja wody w Counter-Strike 2 zachwyca graczy

Użytkownik Twittera skilful udostępnił film przedstawiający fragment, który wygląda jak mapa Ancient w Counter-Strike 2 – a konkretnie obszar, w którym gracze muszą przejść przez dość głęboką wodę bagienną. Woda prezentuje się bardzo realistycznie, reagując na ruchy postaci w niezwykle naturalny sposób. Gracze od razu zwrócili uwagę na ten niesamowity detal.

Symulacja wody w Counter-Strike 2

Wielu fanów strzelanki jest pod wrażeniem, jak Valve jest w stanie ich zaskoczyć, podnosząc poprzeczkę dla standardów wizualnych. Warto zwrócić jednak uwagę na kwestię optymalizacji, która może wzbudzać pewne obawy. Na Twitterze pojawiają się zgłoszenia niektórych graczy na temat spadków ilości klatek na sekundę podczas interakcji z wodą. Inni natomiast wyrażają obawy, czy ich komputery będą w stanie obsłużyć Counter-Strike 2 w tak zaawansowanej graficznie wersji.

Zobacz też: Gry podobne do Tomb Raider

Kup Call Of Duty Modern Warfare 2

Wygląda na to, że Counter-Strike 2 przyniesie prawdziwą rewolucję w dziedzinie grafiki. Realistyczna symulacja wody robi wrażenie na wielu graczach i dowodzi dużego zaangażowania deweloperów w zapewnienie jak najwyższej jakości doświadczenia z produkcją.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.