Kolejny tytuł trafi na premierę do Game Passa! Produkcja zabierze graczy do baśniowego świata

Creatures of Ava Xbox Game Pass

Pokaz Xbox Partner Preview przyniósł graczom wiele ciekawych zapowiedzi nowych gier, wśród których pojawiło się kilka gier od 11bit Studios m.in. The Alters oraz Frostpunk 2. Nie były to jednak jedyne gry, w których udział brała polska firma. Na wydarzeniu zaprezentowano również Creatures of Ava, niezwykle klimatyczną przygodówkę, która jeszcze w tym roku trafi na premierę do usługi Xbox Game Pass.

Creatures of Ava trafi na premierę do Game Passa

Creatures of Ava — zwiastun

Pokaz Xbox Partner Preview zaprezentował graczom nadchodzące gry od zewnętrznych wydawców. Wśród nich pojawiła się tytuł Creature of Ava, którego wydawcą jest polska firma 11bit Studios. Ta niezwykle klimatyczna i piękna produkcja skupia się na ratowaniu stworzeń zamieszkujących planetę Ava. Wielu fanów elektronicznej rozrywki ucieszy się na wieść, że gra będzie miała premierę jeszcze w tym roku i w jej dniu trafi do usługi Xbox Game Pass.

Więcej informacji o grze zdradził jej reżyser Pablo Martínez Carratalá w artykule na stronie Xbox Wire.

Creatures of Ava to gra Creature Saver, w której będziesz musiał pomóc stworzeniom uciec przed infekcją, która szybko rozwija się na planecie Ava, grożąc unicestwieniem wszystkich żywych istot. Twoim celem nie jest zbieranie stworzeń dla rozrywki ani wyrządzanie im krzywdy — Twoim celem jest ich uratowanie. 

Pablo Martínez Carratalá, reżyser gry Creatures of Ava, dyrektor generalny Inverge Studio

Trzeba przyznać, że materiał wideo promujący grę ukazuje niezwykle barwny i baśniowy świat. Może to być idealna produkcja, przy której gracze będą mogli się zrelaksować i podziwiać piękne krajobrazy planety Ava oraz zanurzyć się w immersyjną historię.

Creatures of Ava trafi w ręce graczy jeszcze w 2024 roku, lecz nie znamy jeszcze przybliżonej daty premiery. Tytuł będzie dostępny na PC oraz konsolach Xbox Series X|S.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Xbox Wire

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.