Polskie The Alters trafi do Xbox Game Pass na premierę! 11 bit studios zacieśnia więzy z Microsoftem

The Alters Xbox Game Pass

The Alters to nadchodząca gra polskiego zespołu 11 bit studios, która zapowiedziana została podczas PC Gaming Show jeszcze w 2022 roku. Dzisiaj rodzimy deweloper ogłosił, że rzeczona produkcja pojawi się w abonamencie Xbox Game Pass już w dniu premiery. Taka sama sytuacja spotka Frostpunka 2, co pokazuje, że Polacy są z Microsoftem w bardzo dobrych relacjach.

The Alters pojawi się w Xbox Game Pass w dniu premiery

Zwiastun The Alters

The Alters to nadchodząca przygodówka z elementami strategii, utrzymana w klimatach Sci-Fi. Głównym bohaterem opowieści będzie niejaki Jan Dolski – zwykły pracownik fizyczny, który trafia na obcą planetę. Aby przetrwać, mężczyzna będzie musiał… replikować samego siebie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Produkcja 11 bit studios zapowiada się nad wyraz ciekawie, choć nie wiemy jeszcze, kiedy The Alters trafi na sklepowe półki. Mimo że data premiery gry pozostaje tajemnicą, dzisiaj dowiedzieliśmy się, że w dniu debiutu pojawi się ona w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach subskrypcji Microsoftu zagramy na komputerach PC, Xboxach Series X|S i być może w chmurze.

Nie da się ukryć, że to kapitalne wieści dla abonentów Xbox Game Pass. Widać, że współpraca Amerykanów z polskim 11 bit studios kwitnie i nic nie wskazuje na to, aby cokolwiek miało się w najbliższym czasie zmienić. Czekacie na The Alters? Napiszcie w komentarzach!

Źródło: 11 bit studios

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.