Cristiano Ronaldo nie należy już do najlepszych w FIFA 23. Winny transfer do Arabii Saudyjskiej

Cristiano Ronaldo

W historii piłki nożnej kończy się pewna era, która polegała na rywalizacji Cristiano Ronaldo i Leo Messiego. Pierwszy z tej dwójki niedawno opuścił „świętą ziemię” najpopularniejszego sportu świata, czyli Europę. Jego transfer do Arabii Saudyjskiej odbił się też na grze FIFA 23, gdzie obniżono ocenę Portugalczyka.

EA Sports obniża ocenę Cristiano Ronaldo w FIFA 23

Zwiastun FIFA 23

Przez lata gra Cristiano Ronaldo elektryzowała fanów piłki nożnej na całym świecie. Miało to swoje odbicie na popularne symulatory piłkarskie, które EA Sports tworzyło we współpracy z FIFĄ. Rok po roku Portugalczyk należał do najlepszych piłkarzy w grze, co miało oddawać jego potencjał znany z prawdziwego życia.

Wszystko musi się jednak kiedyś skończyć i nie inaczej jest w tym przypadku. Po transferze Ronaldo do saudyjskiego Al-Nassr, EA Sports obniżyło jego ocenę w FIFA 23. Wcześniej „rating” zawodnika wynosił okrągłe 90, co pozwalało mu na bycie w czołowej dziesiątce najlepszych graczy.

Teraz ocena Ronaldo została obniżona o pozornie niewielką liczbę, bo spadła tylko do 88. Zmiana sprawiła jednak, że Portugalczyk znalazł się poza dwudziestką najlepszych piłkarzy w grze. Wcześniej na tej liście zajmował wysoką ósmą lokatę.

Nie oznacza to oczywiście, że Cristiano Ronaldo w rzeczywistości również stał się gorszym zawodnikiem. Cała sprawa jest jednak dowodem, że nadeszła zmiana w postrzeganiu poziomu jego gry.

Zobacz też: Co to jest AMD FSR?

Sama FIFA 23 wydaje się dokładna w przewidywaniach. Wcześniej produkcji udało się poprawnie wytypować zwycięzcę ostatnich mistrzostw świata.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z