Cyberpunk 2077 ze szczegółami na temat walki z pojazdów! CDP RED przedstawia nowości z aktualizacji 2.0

Cyberpunk 2077 Widmo Wolności

Według jednego z deweloperów Cyberpunk 2077: Widmo Wolności ma wykrzesać pełną moc z wielu komputerów osobistych. Jeszcze przed premierą dodatku produkcja CD Projekt RED otrzyma sporą aktualizację oznaczoną numerem 2.0. Deweloperzy najwyraźniej chcą odpowiednio przygotować graczy na nadchodzące nowości, ponieważ omówili kolejne elementy wspomnianego patcha. Tym razem ujawniono kilka konkretów na temat walki z pojazdów.

Cyberpunk 2077 z kolejnymi szczegółami na temat aktualizacji 2.0. Twórcy przedstawiają konkrety na temat walki z pojazdów

We wpisie opublikowanym na oficjalnej stronie gry deweloperzy informują, że wraz z aktualizacją 2.0 gracze otrzymają trzy nowe możliwości na wyeliminowanie przeciwników z pojazdu. CD Projekt RED jednocześnie podkreśla, że użytkownicy wciąż będą mogli unieszkodliwić wrogie auta i motocykle poprze ich taranowanie. Nowe opcje prezentują się jednak dużo bardziej interesująco.

Aktualizacja 2.0 wprowadzi bowiem możliwość korzystania z pistoletów oraz pistoletów maszynowych bezpośrednio z kierowanego pojazdu. Zgodnie z przekazanymi informacjami w autach gracze będą mogli ostrzeliwać wrogów przez przednią lub boczną szybę. Na motocyklach będzie można również wyposażyć się w broń białą i przy jej pomocy np. przebijać opony innych samochodów.

Gracze będą mogli także skorzystać z nowej broni zamontowanej bezpośrednio w niektórych samochodach Nomadów. CD Projekt RED zapowiada, że karabiny Gatlinga „zrobią szwajcarski ser” z każdego, kto stanie na drodze gracza kierującego wspomnianym pojazdem. Deweloperzy nie zapomnieli jednak również o fanach nieco subtelniejszych rozwiązań.

W aktualizacji 2.0 wprowadzone zostaną bowiem nowe umiejętności, które pozwolą hakować samochody. CD Projekt RED informuje, że gracze będą mogli w ten sposób m.in. wysadzać wrogie pojazdy, a także zmuszać je do skręcania, gwałtownego hamowania, czy też przyspieszania bez możliwości skorzystania z hamulca. Deweloperzy zapewniają również, że dla „wykwalifikowanych netrunnerów” dostępnych będzie więcej opcji.

Zobacz też: Najlepszy telefon do 500 zł

Kup Cyberpunk 2077

Na koniec warto przypomnieć, że Cyberpunk 2077: Widmo Wolności zadebiutuje na rynku już 26 września 2023 roku. Zgodnie z zapowiedziami dodatek dostępny będzie wyłącznie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Kilka dni temu do sieci trafił efektowny gameplay trailer prezentujący nowości zmierzające do gry Cyberpunk 2077.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.