Cyberpunk 2077 Phantom Liberty wymęczy pecety? Deweloper radzi sprawdzić „stan swojego chłodzenia”

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Do premiery dodatku Phantom Liberty do Cyberpunka 2077 pozostało równo dwa tygodnie. Ostatnio wprawne oczy dopatrzyły się rozmiarów gry na PlayStation, a samo CD Projekt RED chwaliło się kolejnymi efektownymi ujęciami. Teraz jeden z deweloperów pracujących nad grą przekazał wieści, które mogą przerazić niektórych posiadaczy pecetów.

Cyberpunk 2077 Phantom liberty może wykrzesać pełną moc z wielu pecetów

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty – trailer

Filip Pierściński z CD Projekt RED zamieścił wpis na Twitterze/X, w którym stwierdza, że zarówno dodatek Phantom Liberty, jak i aktualizacja 2.0 wycisną siódme poty z procesorów. Zaleca on nawet sprawdzić stan swoich komputerów przed uruchomieniem nowości, które trafią do Cyberpunka 2077.

Twierdzi on, że dobrze byłoby, gdyby gracze przed uruchomieniem nowej zawartości od „Redów” skorzystali z takich programów jak Cinebench. Według dewelopera lepiej mieć pewność, że podzespoły i sam system działają stabilnie, a co za tym idzie — wyeliminować wszystkie elementy, które mogłyby zepsuć wrażenia z zabawy.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 4500 zł

Kup Cyberpunk 2077 Phantom Liberty

Tego rodzaju stwierdzenia zapewne nie będą napawać niektórych pecetowców optymizmem, w końcu nie każde CPU może być w stanie wytrzymać takie obiciążenie. Deweloper w odpowiedzi na jeden z komentarzy pod swoim postem uspokoił w pewnym sensie graczy, twierdząc, że procesory pokroju Intel Core i7-8700 powinny dać sobie radę z wymaganiami stawianymi przez Phantom Liberty i aktualizację 2.0. Trzymamy za słowo

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.