Cyberpunk 2077 – kolejna aktualizacja już wkrótce! Patch 2.02 wprowadzi kilka ważnych usprawnień

Cyberpunk 2077

CD Projekt RED zapowiedziało niedawno, że pojawi się kolejny patch do Cyberpunk 2077. Firma jednak nie podała wówczas zbyt wielu szczegółów na temat poprawek, jakie zamierza wprowadzić do gry. Teraz wiemy już dokładnie, jakie zmiany zajdą wraz z aktualizacją 2.02 w Cyberpunk 2077.

Cyberpunk 2077 – lista zmian w aktualizacji 2.02

CD Projekt RED ogłosiło listę poprawek, jakie przyniesie patch 2.02. Nie jest ona zbyt obszerna, jednak naprawia kilka istotnych błędów w Cyberpunk 2077. Niestety, kolejna aktualizacja nie naprawi jeszcze problemu z zamówieniami przedpremierowymi na konsolach Xbox Series X|S. Samochód Quadra Sport R-7 Vigilante nadal nie będzie możliwy do odebrania, jednak CD Projekt RED i Microsoft badają sprawę.

Wśród zmian, jakie przyniesie aktualizacja 2.02, warto wymienić naprawę efektów pasywnych za zdobycie umiejętności. Niedawno wielu graczy narzekało na tę kwestię. Do tego liczniki czasu w misjach kurierskich zostaną zbalansowane, a błąd, w wyniku którego wszczepy mogły zostać obniżone do Generacji I po aktualizacji 2.01, naprawiony.

Łatka 2.02 usunie też błąd z zasuniętymi drzwiami blokującymi wejście do Black Sapphire w Interregnum. Oprócz tego V nie będzie już umierać w misji „Spójrz na to miasto z góry” po wejściu do AV-ki Delamaina. Poprawek nie jest dużo, jednak na pewno usprawnią grę.

Zobacz także: Laptop gamingowy do 8000 zł

Na koniec przypomnijmy, że CD Projekt RED planuje wydać Cyberpunk 2077 Ultimate Edition. Na ten moment szczegółów brak, jednak z pewnością jest to dobra wiadomość dla fanów gry.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.