Cyberpunk 2077 – patch 2.01 wprowadził nie tylko sporo poprawek. Coraz więcej graczy zgłasza poważny błąd

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 niedawno otrzymał aktualizację 2.01. Wniosła ona kolejne poprawki oraz usprawnienia. Jak się jednak okazuje, przy okazji niektóre elementy gry przestały działać poprawnie. Coraz więcej graczy zgłasza błąd, który dotyczy umiejętności pasywnych.

Cyberpunk 2077 – aktualizacja 2.01 zepsuła umiejętności pasywne

Materiał z Cyberpunk 2077 prezentujący błędy po patchu 2.01

W ramach aktualizacji 2.0 w Cyberpunk 2077 pojawiło się między innymi przebudowane drzewko talentów. Patch został przyjęty przez graczy bardzo pozytywnie, jednak już kolejny, czyli 2.01 przyniósł ze sobą pewne problemy. Sporo osób zgłasza błąd dotyczący niedziałających umiejętności pasywnych.

Problem ponoć objawia się na wiele sposobów, a jednym z nich jest brak bonusów z pasywnej umiejętności łowcy głów od 20. poziomu. Powinien on sprawiać, że podczas kucania broń się nie kołysze, co ułatwia strzelanie i celowanie. Gracze przeanalizowali sytuację i stwierdzili, że przed wprowadzeniem patcha 2.01 wszystko działało poprawnie. Na powyższym materiale widać porównanie.

Zobacz także: Gry na PC

Na szczęście w kolejnych dniach powinna pojawić się kolejna aktualizacja w Cyberpunk 2077. Na ten moment wiadomo na pewno, że naprawiony zostanie problem związany z przedpremierowym bonusem. Miejmy nadzieję, że również ten z umiejętnościami pasywnymi zniknie.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.