Cyberpunk 2077 z kolejną aktualizacją na PC. Gra wykorzysta w pełni technologię DLSS 3.0 i nie tylko

Cyberpunk 2077

CD Projekt RED nie przestaje rozwijać swojego ostatniego dzieła, jakim jest Cyberpunk 2077. W 2022 roku gra doczekała m.in. aktualizacji 1.6, która wprowadziła szereg zmian nie tylko w mechanikach, ale także w kwestii wydajności na konsolach PS5 i Xbox Series X|S. Teraz przyszła pora na pecetową aktualizację, która dodaje naprawdę bardzo interesujące nowości.

REKLAMA

Cyberpunk 2077 – aktualizacja poza DLSS 3.0 wprowadza jeszcze jedną ciekawą technologię od Nvidii

Cyberpunk 2077 update time! 😍 Introducing NVIDIA DLSS 3 and NVIDIA Reflex on compatibile hardware. 🔥 pic.twitter.com/WadN7GJpNc

— Radek (@gamebowski) January 31, 2023

Cyberpunk 2077 update time! 😍 Introducing NVIDIA DLSS 3 and NVIDIA Reflex on compatibile hardware. 🔥 pic.twitter.com/WadN7GJpNc

— Radek (@gamebowski) January 31, 2023

Najnowsza aktualizacja do Cyberpunka 2077 wprowadza przede wszystkim pełną obsługę dla technologii Nvidia DLSS 3.0. Oznacza to przede wszystkim o wiele lepszą wydajność bez utraty jakichkolwiek aspektów i upiększeń wizualnych. Poza tym wraz z patchem zaimplementowano opcję Nvidia Reflex, która znacząco obniża wszelkie opóźnienia związane ze sterowaniem.

Cała aktualizacja jest całkiem spora, bo waży ponad 6 GB i przeznaczona jest w głównej mierze dla użytkowników posiadających karty graficzne z serii GeForce RTX 40xx. Ponadto, aby w pełni korzystać z dobrodziejstw technologii DLSS, należy włączyć systemowo opcję przyspieszonego sprzętowo programowania GPU. W przypadku komputerów wyposażonych w Windowsy 11 taka opcja jest domyślnie włączona.

Przeczytaj też: Najlepsze polskie gry

Oczywiście aktualizacja jest już dostępna do pobrania, więc wszyscy zainteresowani tymi nowinkami mogą już je przetestować (o ile oczywiście pozwala im na to ich sprzęt). Wiadomość ta z całą pewnością ucieszy wszystkich, którzy są obecnie w posiadaniu mocarnych konfiguracji. Będą oni mogli wreszcie jeszcze bardziej wykorzystać potencjał drzemiący w swoich podzespołach.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!