Cyberpunk 2077 z kolejną aktualizacją na PC. Gra wykorzysta w pełni technologię DLSS 3.0 i nie tylko

Cyberpunk 2077

CD Projekt RED nie przestaje rozwijać swojego ostatniego dzieła, jakim jest Cyberpunk 2077. W 2022 roku gra doczekała m.in. aktualizacji 1.6, która wprowadziła szereg zmian nie tylko w mechanikach, ale także w kwestii wydajności na konsolach PS5 i Xbox Series X|S. Teraz przyszła pora na pecetową aktualizację, która dodaje naprawdę bardzo interesujące nowości.

Cyberpunk 2077 – aktualizacja poza DLSS 3.0 wprowadza jeszcze jedną ciekawą technologię od Nvidii

Najnowsza aktualizacja do Cyberpunka 2077 wprowadza przede wszystkim pełną obsługę dla technologii Nvidia DLSS 3.0. Oznacza to przede wszystkim o wiele lepszą wydajność bez utraty jakichkolwiek aspektów i upiększeń wizualnych. Poza tym wraz z patchem zaimplementowano opcję Nvidia Reflex, która znacząco obniża wszelkie opóźnienia związane ze sterowaniem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Cała aktualizacja jest całkiem spora, bo waży ponad 6 GB i przeznaczona jest w głównej mierze dla użytkowników posiadających karty graficzne z serii GeForce RTX 40xx. Ponadto, aby w pełni korzystać z dobrodziejstw technologii DLSS, należy włączyć systemowo opcję przyspieszonego sprzętowo programowania GPU. W przypadku komputerów wyposażonych w Windowsy 11 taka opcja jest domyślnie włączona.

Przeczytaj też: Najlepsze polskie gry

Oczywiście aktualizacja jest już dostępna do pobrania, więc wszyscy zainteresowani tymi nowinkami mogą już je przetestować (o ile oczywiście pozwala im na to ich sprzęt). Wiadomość ta z całą pewnością ucieszy wszystkich, którzy są obecnie w posiadaniu mocarnych konfiguracji. Będą oni mogli wreszcie jeszcze bardziej wykorzystać potencjał drzemiący w swoich podzespołach.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.