Cyberpunk 2077 obsługuje mysz i klawiaturę na konsolach Xbox Series X|S! Gracze są zachwyceni

Cyberpunk 2077

Aktualizacja 1.6 do Cyberpunka 2077 jest dostępna do pobrania już od kilku dni. Wraz z jej wprowadzeniem gracze mogli skorzystać z wielu nowych funkcji jak chociażby płynna rozgrywka w 60 klatkach połączona z dynamicznym skalowaniem rozdzielczości na konsolach Xbox Series S. Okazuje się, że wszyscy posiadający konsole najnowszej generacji od Microsoftu mogą także skorzystać z dodatkowej niezapowiedzianej nowości.

REKLAMA

Cyberpunk 2077 wreszcie z obsługą klawiatury i myszy na konsolach Xbox Series X|S

Wideo prezentujące jak wygląda rozgrywka w Cyberpunka 2077 za pomocą myszy i klawiatury na konsolach Xbox Series X

Jeden z użytkowników Reddita o pseudonimie PurpleMessi zwrócił uwagę, że wraz z wypuszczeniem patcha 1.6 pojawiła się możliwość zagrania w Cyberpunka 2077 na konsolach Xbox Series X i S za pomocą klawiatury i myszki. Jak się okazało, opcja ta rozwijana była przez deweloperów od dłuższego czasu, bo w poprzedniej aktualizacji o numerach 1.5 również istniała taka alternatywa, lecz na tamten moment nie była ona w pełni dopracowana. Studio CD Projekt RED nie odniosło się oficjalnie do całej sprawy, więc nie jest jasne czy w przyszłości alternatywny model sterowania zostanie zaimplementowany również w przypadku konsol PlayStation 5.

Przeczytaj też: Kody do GTA 5

Nowa funkcja została bardzo ciepło przyjęta przez wielu fanów, którzy preferują grę za pomocą myszki i klawiatury na swoich konsolach. Warto wspomnieć, że aktualizacja 1.6 jest ostatnią, która zagości na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Na koniec przypominamy, że w 2023 roku na PC, Xbox Series X|S oraz PS5 zadebiutuje fabularne rozszerzenie zatytułowane Phantom Liberty.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!