Darmowe DLC do Cyberpunka 2077. CD Projekt RED rozdaje cyfrowe gadżety do swojej najnowszej gry

Cyberpunk 2077

CD Projekt RED poinformował ostatnio na Twitterze o starcie swego rodzaju programu lojalnościowego. Rejestracja w nim umożliwia graczom odebranie darmowych dodatków do Cyberpunka 2077. Wśród owych przedmiotów nie zabrakło nawet kurtki inspirowanej Wiedźminem 3.

Darmowe dodatki do Cyberpunka 2077 i Widma Wolności

Co można odebrać wśród darmowych DLC Do Cyberpunka 2077? To między innymi inspirowana Wiedźminem 3 Kurtka Szkoły Wilka czy broń nazwana Pożogą, którą w dodatku Widmo wolności dostaną gracze GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej.

Dodatki są dostępne na wszystkich wspieranych platformach. Akcja obejmuje więc PC, PS4, PS5, Xboxa One oraz Xboxy Series X|S.

Rejestracja do programu nie powinna przysporzyć nikomu problemów. Wszelkich formalności wystarczy dopełnić na oficjalnej stronie gry.

Jak wspomnieliśmy już wyżej, część nowej zawartości pojawi się dopiero przy okazji wydania Widma Wolności. Wczoraj poznaliśmy datę premiery tego pierwszego i ostatniego dużego, fabularnego rozszerzenia dla Cyberpunka 2077.

Zobacz też: Gry hack’n’slash

Kup Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 pojawił się na rynku 10 grudnia 2020 roku. Gra początkowo miała swoje problemy – związane zwłaszcza z optymalizacją techniczną – ale od tamtego momentu jest na bieżąco rozwijana przez CD Projekt RED.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.