Darmowe przedmioty do Cyberpunk 2077 dla posiadaczy Wiedźmina 3! CD Projekt RED ma dla graczy fanty

Cyberpunk 2077: Widmo wolności

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty zaliczyło bardzo udany debiut. Gra została świetnie odebrana przez fanów na platformie Steam, a i recenzenci nie szczędzili dobrych słów na temat produkcji. Teraz twórcy Cyberpunk 2077 przypominają przy okazji premiery DLC, że gracze mają do odbioru darmowe przedmioty!

Posiadacze Wiedźmina 3 i Gwinta mogą odebrać darmowe przedmioty do Cyberpunk 2077

Na oficjalnym koncie Cyberpunk 2077 na platformie X pojawił się wpis, którym mogą zainteresować się posiadacze Wiedźmina 3 oraz bezpłatnej produkcji Gwint: Wiedźminska gra karciana. Przy okazji premiery DLC Phantom Liberty, CD Projekt RED przypomina bowiem o nowych, darmowych przedmiotach, które można dodać do swojej kolekcji. Wśród upominków znajdziemy:

  • kamizelkę z rarogiem – dla posiadaczy DLC Phantom Liberty
  • kurtkę Dzikiego Gonu – dla posiadaczy Wiedźmin 3
  • miecz Gwynbleidd – dla posiadaczy Wiedźmin 3
  • pistoler Pożoga – dla posiadaczy Gwint: Wiedźmińska gra karciana (grę można dodać do konta za darmo)
  • koszulkę gracza/graczki w Gwinta – dla posiadaczy Gwint: Wiedźmińska gra karciana (grę można dodać do konta za darmo)

Darmowe przedmioty znajdziemy w schowku V – musimy połączyć konto GOG z profilem na Steamie, Epic Games Store, PSN lub z kontem Xbox. Pojawią się one w zakładce „Moje nagrody”. Należy jednak pamiętać, że aby dodać upominki związane z grą Wiedźmin 3 i Gwint: Wiedźmińska gra karciana, tytuły muszą znajdować się na tej samej platformie, na której posiadamy Cyberpunk 2077 Phantom Liberty.

Osoby, które nabyły DLC Phantom Liberty mogą również pobrać soundtrack z rozszerzenia, remiksy utworów z Cyberpunk 2077 i dodatku, cyfrowy komiks Cyberpunk 2077 Widmo Wolności – Dziesiątka Mieczy oraz awatary i grafiki koncepcyjne.

Posiadacze podstawowej wersji Cyberpunk 2077, mogą natomiast otrzymać ścieżkę dźwiękową, podręcznik do gry Cyberpunk 2020, broszurę, tapety i komiks Cyberpunk 2077: Twój głos.

Zobacz też: Telefon do 400 zł

Na zakończenie przypominamy, że rozszerzenie Phantom Liberty zadebiutowało 26 września 2023 roku. DLC jest dostępne wyłącznie na PC, PS5 oraz na Xboxach Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.